۱۴۰۲/۰۹/۱۶

اجاره خانه نوساز در سعادت آباد چند؟

امروز نگاهی به قیمت رهن کامل آپارتمان در سعادت‌آباد داریم و بررسی می‌کنیم خانه نوساز در سعادت‌آباد را با چه قیمتی میتوان رهن کرد.
اجاره خانه نوساز در سعادت آباد چند؟

قیکی از محله های شمال غرب که در منطقه ۲ شهرداری تهران قرار دارد محله سعادت آباد است. این منطقه جزو معروف ترین و گرانترین محله های تهران است.اگر به دنبال واحد نوساز با رهن کامل در سعادت‌آباد هستید گزارش امروز ما را از دست ندهید.

اگر قصد اجاراه واحد نوساز در سعادت‌آباد دارید یک واحد بزرگ لوکس با متراژ ۱۶۰ متر که دارای تمام امکانات است و ۳ اتاق خواب دارد را با مبلغی بالغ‌بر ۴ میلیاردو ۲۰۰ میلیون تومان رهن کنید. 

واحد دیگر با متراژ ۱۵۵ متر که سه خوابه است و آسانسور،انباری،پارکینگ و نوساز است را در سعادت‌آباد با ودیعه ۳ میلیاردو ۵۰۰ میلیون تومان کرایه کنید.

همچنین واحد دیگر نوساز با متراژ ۱۵۸ متر که دارای ۳ اتاق خواب،انباری و پارکینگ،آسانسور است در سعادت‌آباد این واحد را با رهن کامل ۲ میلیاردو ۸۰۰ میلیون تومان می‌توانید کرایه کنید.

اگر واحد ۲۴۰ متری مد نظر دارید، بازواحدی دیگری که نوساز است و ۳ اتاق خواب دارد باید ۱۰ میلیارد تومان برای این واحد در سعادت‌آباد پرداخت کنید.

اگر واحدی کوچکتر می‌خواهید باز واحدی که ۱۱۰ متر است و ۲ اتاق خواب دارد را می‌توانید با رهن کامل  ۱ میلیاردو ۶۰۰ میلیون تومان در سعادت‌آباد برای اجاره آگهی شده است.

برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن کامل یک واحد نوساز در مناطق قیطریه و با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه ای برای رهن نیازمند هستید.

 با توجه به سال ساخت،منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور،پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره هزینه رهن کامل خانه نوساز در سعادت‌آباد به دست می آورید.

قیمت رهن خانه در سعادت آباد

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در سعادت‌آباد برای اجاره گذاشته شده، نرخ ها ی ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت اجاره مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

انتهای پیام/

منبع خبر: اقتصاد آنلاین

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید