۱۴۰۳/۰۵/۰۴

وعده پیگیری مشکلات املاک مردم در منطقه ۲۲

معاون سازمان ملی زمین و مسکن از پیگیری مشکلات مردم در حوزه املاک منطقه ۲۲ تهران خبر داد و گفت: نگاه شهرداری منطقه ۲۲ تهران تعامل برای حل مسئله است.
وعده پیگیری مشکلات املاک مردم در منطقه ۲۲

به گزارش اخبار ساخته ها؛ تقی رضایی معاون املاک و حقوقی سازمان ملی زمین و مسکن با بیان این‌که جلسات منظم بین سازمان ملی زمین و مسکن و شهرداری‌ها به رفع موثر مشکلات مردم کمک می‌کند، اظهار کرد: در تلاشیم تا بتوانیم در این جلسات به تفاهمی دست پیدا کنیم که به‌جای بررسی مسائل به صورت موردی، چارچوب‌بندی رفع تمام مسائل فیمابین را در دستور کار قرار دهیم.

وی افزود: نگاه شهرداری منطقه 22 تهران تعامل برای حل مسئله است؛ با این نگاه می‌توانیم ضمن احترام به قوانین، رفع مشکلات مردم را تسریع کنیم.

 بررسی واگذاری زمین به شهرداری‌ها در قالب تبصره 6 قانون نحوه تقویم ابنیه، املاک و اراضی مورد نیاز شهرداری‌ها، پرداخت نصاب مالکانه صاحبان حق در اراضی موات، مسائل موجود در خصوص تعیین نوعیت اراضی و بازشماری منابع دولت در منطقه 22 تهران، لزوم ثبت درخواست متقاضیان استعلام ماده 12 از طریق پنجره واحد مدیریت زمین و مباحث مربوط به اراضی تعاونی مسکن سازمان ملی زمین و مسکن در منطقه 22 تهران از جمله مواردی بود که در این نشست مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

انتهای پیام/

منبع خبر: تسنیم

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید