۱۴۰۳/۰۳/۰۱

با چند میلیارد می‌توان در تهران صاحبخانه شد؟ + جدول قیمت

در گزارش زیر به بررسی قیمت و مشخصات خانه ها در مرکز تهران می‌پردازیم.
با چند میلیارد می‌توان در  تهران صاحبخانه شد؟ + جدول قیمت

به گزارش اخبار ساخته ها؛ اگر می‌خواهید در مرکز تهران صاحب‌خانه بشوید یکی از بهترین تصمیم‌ها را گرفته‌اید زیرا علاوه‌بر دسترسی فوق‌العاده این ناحیه از تهران، امکانات رفاهی بی‌نظیری نیز نصیب شما می‌شود. از این رو، در این گزارش به بررسی قیمت‌ مسکن در مناطق مرکزی تهران پرداخته‌ایم.

اگه قصد خرید خانه در مناطق مرکزی تهران را دارید میتوانید واحد آپارتمانی 18 ساله در محدوده جمالزاده تهران با متراژ 61 متر و ۲ اتاق خواب را با قیمتی حدود 4 میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان خریداری کنید.

واحد آپارتمان دیگری در محدوده بهارستان با متراژ 96 متر و ۲ اتاق خواب با توجه به اینکه 8 سال از ساخت این واحد گذشته باشد در روز های گذشته با قیمتی معادل 5 میلیارد و 450 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

با سرمایه‌ای بالغ‌بر 8 میلیارد و 900 میلیون تومان می‌توانید آپارتمان 109 متری در محله خواجه نصیر طوسی با 3 اتاق خواب و سنی معادل 2 سال را خریداری کنید. همچنین برای خرید خانه کلنگی به متراژ ۱۲۸ مترمربع در محله دروازه شمیران به بودجه‌ای حدود 12 میلیارد و 800 میلیون تومان احتیاج دارید.

یک آپارتمان 33 ساله در محله نجات اللهی با متراژ ۷۹ متر و 1 اتاق خواب نیز در روزهای گذشته معادل 7 میلیارد و 100 میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

آپارتمان دیگری در محدوده بلوار کشاورز با متراژ ۱۴۴ متر با بیش از 4 اتاق، درحالی که بیش از 33 سال از ساخت این واحد گذشته است، با قیمتی بالغ‌بر 12 میلیارد و 200 میلیون تومان به فروش می‌رسد. همچنین برای خرید واحدی 89 متری در محدوده میدان انقلاب با ۲ اتاق خواب درحالی که 21 سال از ساخت آن گذشته باشد به بودجه‌ای معادل 5 میلیارد و 500 میلیون تومان احتیاج دارید.

قیمت واحدهای دیگر در مرکز تهران را در جدول زیر بخوانید؛

قیمت واحدهای مرکز شهر

توجه داشته‌باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در تهران به فروش گذاشته شده و قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت مسکن در هرمنطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید