۱۴۰۳/۰۵/۰۴

معرفی شرکت مشاور معماری پروژه کرانه 3 فاز 7، قطعه TS-68 کرانه کیش

 شرکت مهندسان مشاور حرکت سیال تهیه "کانسپت معماری و نقشه های معماری پروژه کرانه 3 فاز 7 قطعه TS-68 شرکت کرانه کیش" را آغاز کرده است.
معرفی شرکت مشاور معماری پروژه کرانه 3 فاز 7، قطعه TS-68  کرانه کیش

 به گزارش اخبار ساخته ها؛ خلق طرح های نوآورانه با بهره مندی از مشاورین معماری حرفه ای قابل اجراست. توسعه ایده پردازی در طراحی معماری مبتنی بر بازنگری سبک های معماری گذشته و نوین از طریق تعامل و همفکری خبرگان این صنعت است.

 در همین راستا؛ شرکت مهندسان مشاور حرکت سيال، در سال 1383 توسط کاترين اسپريدونف و رضا دانشمير تاسيس گرديد. در سال 1387، به موازات طراحي و نظارت بر اجراي پروژه هاي مختلف معماري و طراحي شهري و در جهت دستيابي به نتايج جامع، بخش R&D شرکت مشاور حرکت سیال را تحت عنوان iRODE راه اندازي نمودند. 

 طی سالها با داشتن زمينه‌هاي مشترک حرفه اي از جمله نقاشي و موسيقي، در حوزه معماري به پژوهش و نظريه پردازي، تدريس و ارائه مقالات و سخنراني‌هاي متعددي پرداخته اند.

 در حال حاضر ديدگاه کلي آنها در روند طراحي، شامل بازنگري در کليشه هاي معماري و الگوهاي فضايي در جهت تغيير و ابداع الگوهاي جديد، بازنگري در رابطه ميان معماري و شهر و جاري کردن هر يک در ديگري، شناسايي پتانسيلهاي فضايي رها شده در جهت تبديل آنها به نقاط جاذبه جديد و… ميباشد که همين ديدگاه، توجه جهاني را در خصوص پروژه هايي همچون پرديس سينمايي ملت، مسجد وليعصر(عج)، ساختمان اداري گلفام، آوا سنتر و ... برانگيخته است که در مسابقات بين المللي مختلف رتبه اول را کسب نموده‌اند.

 آثار آن ها به صورت گسترده در نشريات معتبر داخلي و خارجي همچون روزنامه The Guardian چاپ لندن ، مجله l’express چاپ پاريس،  کتاب Architectural Guide ,Iran (2017) ، مجله Architectural Design چاپ لندن، Iran, Past, Present and Future و ... به چاپ رسيده و مورد ارزيابي و تحليل قرار گرفته است.

 همچنين خبرگزاري Associated Press در سال 2018 ، فيلم کوتاهي از رضا دانشمير و کاترين اسپريدونف تهيه و به بررسي و تحليل پروژه بحث برانگيز مسجد وليعصر پرداخته است.

 شرکت کرانه کیش

در آدرس ذیل می توانید با جزییات بیشتری با اثرهای خلاقانه و پروژه های معماری شرکت مشاور حرکت سیال آشنا شوید.

سایت شرکت مهندسان مشاور حرکت سیال(https://fma.co.com)

انتهای پیام/

نظر خود را درباره این خبر ثبت نمائید